Search

عبور از فیلترینگ با AdGuard VPN

تواناتک: «AdGuard VPN» ابزاری برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل ویندوز٬مک‌او‌اس٬ اندروید و آی‌.او‌.اس است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

وی‌.پی‌.ان AdGuard VPN یکی از ابزارهای امن، مناسب و بسیار ساده‌ای است که امنیت بسیار مناسبی دارد؛ چرا که آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد و ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند. همچنین هنگام استفاده از این ابزار هیچ اطلاعاتی از شما ثبت و جمع‌آوری نمی‌شود. از دیگر قابلیت‌های امنیتی این ابزار می‌توان به Kill Switch, IP Leak protection اشاره کرد.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WIFI به‌راحتی می‌توانید از این وی‌.پی‌.ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سروری در کشور‌های مختلف متصل شوید. این وی‌.پی‌.ان دارای دو نسخه رایگان و تجاری است که در نسخه رایگان آن می‌توانید ماهانه از ۳ گیگ ترافیک مصرفی رایگان استفاده کنید. در نسخه رایگان تعداد محدودی سرور رایگان در اختیار شما قرار دارید. 

نسخه مورد نظر این ابزار را از سایت رسمی AdGuard VPN دانلود کنید، پس از اجرای برنامه، حساب کاربری خود را بسازید سپس از لیست سرورها، سرور یکی از کشورها را انتخاب کنید و روی Connect بزنید. برای قطع ارتباط هم کافی است روی گزینه Disconnect بزنید.