Search

استفاده از وی‌.پی‌.ان Hotspot Shield در اندروید 

تواناتک: Hotspot Shield یک وی‌.پی‌ان امن و قابل اعتمادی است که کاربران زیادی از آن برای عبور از فیلترینگ استفاده می‌کنند. در این مقاله به معرفی و بررسی نحوه استفاده از این وی‌.پی‌.ان در اندروید می‌پردازیم.

این ابزار نیز مانند بسیاری از وی‌.پی‌ان‌.ها دارای نسخه رایگان و تجاری است. پیش از این شما برای نسخه رایگان آن ترافیک محدودی در اختیار داشتید که بدون مشکل می‌توانستید از این قابلیت استفاده کنید. اما حالا در نسخه رایگان این ابزار تغییراتی ایجاد شده است. در تغییرات جدید میزان مصرفی که می‌توانید با این ابزار داشته باشید، بستگی کامل به تماشای تبلیغات دارد. برای هر تبلیغی که مشاهده می‌کنید، ۱۵ دقیقه امکان استفاده رایگان از این ابزار را خواهید داشت. 

نحوه استفاده از Hotspot Shield

پس از نصب این برنامه از گوگل‌پلی، در صفحه‌ای که از شما می‌خواهد اشتراک خریداری کنید، گزینه Proceed with ads and limits را انتخاب کنید. در این مرحله در صفحه اصلی نوار قرمز رنگی را خواهید دید که برای شما زمان استفاده از آن را نشان می‌دهد. در ادامه رروی + Add بزنید و سپس Watch Ad را انتخاب کنید. تبلیغ تماشا کنید تا امکان ۱۵ دقیقه استفاده از این ابزار را داشته باشید. 

می‌توانید این کار را چندین بار پشت سرهم انجام دهید تا زمان بیش‌تری را برای مصرف این ابزار داشته باشید. 

در نهایت با انتخاب گزینه Power به سروری که برای شما انتخاب می‌کنند، متصل شوید و پس از استفاده نیز روی گزینه توقف بزنید. به این ترتیب در بالا برای شما میزان زمان باقی‌مانده نمایش داده می‌شود.