Search

دورزدن فیلترینگ در اندروید با Atlas VPN 

تواناتک: تعداد وی‌.پی‌.ان‌‌های رایگان و امن که کارایی مناسبی هم داشته باشند، زیاد نیستند. Atlas VPN، یکی از این ابزارها است که در سیستم اندروید کارایی مناسبی دارد. در این مقاله به معرفی این وی‌.پی‌.ان می‌پردازیم و نحوه کارکرد آن را بررسی می‌کنیم.

Atlas VPN، ابزار امن و مناسبی است که به‌سادگی با آن می‌توانید به صورت امن و ناشناس به همه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده، دسترسی داشته باشید.

این وی.پی.ان همه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس‌آی‌.پی شما را مخفی نگه‌ می‌دارد. در نتیجه یکی از مزایای خوب آن حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی شما است. این وی‌‌.پی‌.ان علاوه بر امنیت، با سرعت مناسبی که دارد، نیز شناخته شده است. طبق ادعای سازندگان این وی‌.پی‌.ان، هیچ اطلاعاتی از شما نگه‌داری نمی‌کنند و حریم خصوصی شما برای آن‌ها اهمیت دارد. 

این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. در نسخه رایگان محدودیت تعداد سرور وجود دارد و در آن برای شما تبلیغات نمایش داده می‌شود. همچنین سرعت این نسخه از نسخه تجاری پایین‌تر است. این ابزار در نسخه تجاری خود سرورهای زیادتری در کشورهای مختلف و با قابلیت‌‌های امنیتی بیش‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد. در نسخه رایگان این ابزار شما امکان استفاده از ۳ سرور رایگان و ترافیک مصرفی ۵ گیگابایت را دارید. 

 برای استفاده از این ابزار ابتدا آن را از گوگل‌پلی دانلود کنید و پس از نصب و اجرای آن، برای اولین‌بار از شما خواسته می‌شود ایمیل خود را وارد کنید. با این کار لینکی برای شما ارسال می‌شود که باید بلافاصله در ایمیل خود روی آن بزنید تا حساب شما فعال شود. 

در مرحله بعد به شما خرید نسخه تجاری پیشنهاد می‌شود. کافی است علامت ضربدر را بزنید تا وارد صفحه‌ی اصلی ابزار شوید. در قسمت Choose Location می‌توانید به لیست سرورها دسترسی داشته باشید و یکی از سرورهای رایگان را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که سرور کشورهایی که علامت تاج مقابل آن‌ها نیست، رایگان هستند. در نهایت روی گزینه Connect بزنید تا به سروری که خود وی‌.پی‌.ان برای شما انتخاب کرده، وصل شوید.