معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان BetterVPN در بشکن

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم یکی از وی‌پی‌ان‌های جدید بشکن به‌نام BetterVPN را به شما معرفی کنیم.

BetterVPN، وی‌پی‌ان مناسبی است که شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت امن فیلترینگ را دور بزنید و به اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فیلتر شده بدون محدودیت دسترسی داشته باشید.

BetterVPN، جز وی‌پی‌ان های امن است، چرا که ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را در شبکه پنهان نگه می‌دارد. در حقیقت از حریم خصوص شما محافظت می‌کند.

این وی‌پی‌ان کاملا رایگان است و هیچ‌گونه محدودیت زمانی و حجمی را ندارد. شما به بسادگی می‌توانید از بدون پرداخت هزینه و همچنین ثبت‌نام از این وی‌پی‌ان به صورت نامحدود استفاده نمایید.

این وی‌پی‌ان در کشورهای مختلف سرور دارد. شما می‌توانید به‌سادگی به سرور کشور مورد نظر متصل شوید. این وی‌پی‌ان همچنین از زبان فارسی حمایت می‌کند. 

BetterVPN از سیستم‌عامل‌ اندروید (۴.۱ و بالاتر) پشتیبانی می‌کند. 

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده‌ است، کافی است به گوگل‌پلی مراجعه نمایید، نسخه مورد نظر را دانلود و نصب کنید. پس از اجرای اپلیکیشن به قسمت Server بروید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون برای اتصال بر روی گزینه Play بزنید، پس از مدت کوتاهی به سرور کشور مورد نظر وصل می‌شوید و می‌توانید بدون محدودیت وب‌گردی کنید.

 در آخر توصیه می‌کنیم اگر به‌دنبال وی‌پی‌ان امن و رایگان در اندروید هستید، BetterVPN را از دست ندهید.