Search

Fish VPN؛ ​عبور امن از فیلترینگ در اندروید و ای‌او‌اس 

تواناتک: وی‌پی‌ان FishVPN، ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم عامل اندروید و iOS است. در این مقاله به بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

با FishVPN می‌توانید به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی پیدا کنید ضمن اینکه این ابزار از حریم شخصی شما محافظت می‌کند. استفاده از این ابزار این حسن را دارد که به دلیل امنیت بالا، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. 

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید به‌راحتی از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرورهای رایگان کشورهای مختلف متصل شوید.

 این وی‌پی‌ان دارای دو نسخه رایگان و تجاری است؛ در نسخه رایگان امکان استفاده از ۳ گیگابایت ترافیک مصرفی دارید اما برای استفاده بدون محدودیت و دسترسی به سرورهای بیش‌تر باید نسخه‌ تجاری آن را خریداری کنید. 

شما کاربران سیستم‌های عامل اندروید و iOS هر کدام می‌توانید آن را به صورت رایگان از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنید.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است؛ کافی است پس از دانلود و اجرای برنامه، از طریق بخش Location سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال نیز گزینه Disconnect را بزنید. 

کاربران ویندوز نیز می‌توانند افزونه این وی‌پی‌ان را روی مرورگر کروم نصب و اجرا کنند و به به سایت‌های فیلترشده دسترسی پیدا کنند.