همه چیز درباره پروکسی‌های تلگرام در تواناتک

یکی از سرویس‌های تواناتک برای دسترسی آسان شما به تلگرام، انتشار پروکسی است. با استفاده از پروکسی‌هایی که تواناتک از طریق سرویس بشکن در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید بدون نیاز به وی‌.پی‌.ان و فیلترشکن به این پیام‌رسان دسترسی پیدا کنید. 

روش دسترسی به پروکسی‌های تواناتک:

کانال تلگرام بشکن، تواناتک و توانا (لیست پروکسی‌ها به صورت منظم در کانال قرار می‌گیرد).

خبرنامه بشکن؛ اگر عضو خبرنامه بشکن باشید، می‌توانید لیست پروکسی‌ها را مرتب از طریق ایمیل دریافت کنید. (لینک عضویت در خبرنامه)

صفحه مربوط به پروکسی‌ها در سایت تواناتک که مدام به‌روزرسانی می‌شود. 

با دیدن این ویدیو هم می‌توانید نحوه استفاده از پروکسی‌ها را ببینید. 

چند نکته مهم:

۱- توانا هیچ سروری برای انتشار پروکسی‌های منتشرشده ندارد. ما فقط سرورهای امن را پیدا می‌کنیم و پس از بررسی امنیت، سرعت و محل جغرافیایی، آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

۲- این سرورها ظرفیتی محدود دارند. پس طبیعی است که گاهی اوقات برخی از شما نتوانید به آن‌ها متصل شوید.

۳- آی.اس.پی‌ها سرورهای زیادی از این دست را مسدود کرده‌اند و می‌کنند.

۴- برای استفاده از پروکسی و فعال‌کردن آن به هیچ عنوان لازم نیست در کانال اسپانسر عضو شوید.

۵- هرگز از لینک‌های درون کانال‌های اسپانسر استفاده نکنید.

۶- پیام‌ها بین دستگاه شما و گیرنده و سرورهای تلگرام رمزگذاری می‌شود. در این صورت پروکسی فقط می‌تواند به آدرس آی‌.پی شما دسترسی داشته باشد، نه به محتوا و داده‌هایی که ارسال و دریافت می‌کنید. 

۷- اگر با کلیک روی لینک‌ها، به تلگرام هدایت نمی‌شوید و اپ تلگرام برای شما باز نمی‌شود، مشکل از مرورگر است. راه‌حل این کار تغییر لینک است: Https://t.me را به tg:// تغییر دهید. تنها نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که وقتی این تغییر لینک صورت می‌گیرد، لینک به صورت هایپرلینک نمایش داده نمی‌شود. البته این موضوع مشکلی را ایجاد نمی‌کند. تنها کافی است که لینک تغییر‌داده‌شده را در قسمت آدرس‌بار مرورگر کپی کنید و اینتر را بزنید.