Search

دسترسی آزاد به اینترنت با هات‌اسپات‌ شیلد

تواناتک – هات‌اسپات‌ شیلد یک فیلترشکن‌ امن و معتبر است که کاربران زیادی در سراسر دنیا برای بالابردن امنیت اتصال‌شان به اینترنت و همچنین دسترسی به منابع آزاد از آن استفاده می‌کنند. این ابزار از تمام سیستم‌عامل‌ها مثل ویندوز، اندروید، مک و آی‌او‌اس پشتیبانی می‌کند. در ادامه به معرفی و نحوه عملکرد آن می‌پردازیم.

هات‌اسپات‌ شیلد ترافیک مصرفی‌ کاربر را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌ کاربر را هم مخفی نگه می‌دارد.

این ابزار در دو نسخه رایگان و تجاری عرضه شده است. در نسخه رایگان، محدودیت ۵۰۰ مگابایت ترافیک ماهانه وجود دارد و سرورهای محدودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ ولی در نسخه تجاری، کاربران بدون محدودیت به تمام سرورها دسترسی دارند.

برای دانلود و نصب این فیلترشکن، می‌توانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید یا از طریق لیست بشکن، فایل آن را به صورت مستقیم دانلود کنید. در لیست بشکن کافی است روی دانلود کلیک کنید تا فایل را به صورت مستقیم دریافت کنید. سپس آن را اجرا کنید و گزینه اینستال را بزنید.


برنامه در زمان کوتاهی نصب می‌شود.

در پایان گزینه Finish را بزنید.

حالا می‌توانید برنامه را اجرا کنید.

ابتدا با صفحه زیر روبه‌رو می‌شوید. این قسمت بسیار مهم است و باید به آن توجه کنید؛ چرا که ممکن است گزینه اشتباهی را انتخاب کنید و در نتیجه بعد از چند روز با مشکل بزرگی روبه‌رو شوید.

در این صفحه اگر گزینه Start 7 Days Trial را بزنید، فقط می‌توانید هفت روز به صورت آزمایشی از هات‌اسپات شیلد استفاده کنید و پس از آن باید نسخه تجاری آن را بخرید. ولی بسیاری از شما امکان خرید نسخه تجاری را ندارید و می‌خواهید از نسخه رایگان استفاده کنید، پس گزینه بالا سمت چپ را انتخاب کنید. در این صورت امکان استفاده از نسخه رایگان با محدودیت ۵۰۰ مگابایت ترافیک ماهانه را دارید.

حالا صفحه اصلی برنامه را می‌بینید.

کافی است گزینه پاور را بزنید و چند لحظه منتظر باشید تا اتصال برقرار شود.

وقتی متصل شدید، در بالا سمت چپ صفحه، میزان ترافیک مصرفی شما نمایش داده می‌شود و در پایین سمت چپ، سرعت دانلود، آپلود و آدرس آی‌پی جعلی که برای شما ساخته شده، نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید ببینید به سرور کدام کشور وصل شده‌اید. با کلیک روی گزینه استاپ هم می‌توانید اتصال این فیلترشکن را قطع کنید.

در قسمت Browsing From هم می‌توانید سرور را عوض کنید و به سرور کشور دلخواه‌تان متصل شوید.

در آخر اگر تمایل دارید نسخه پولی یا تجاری این ابزار را خریداری کنید، در پایین صفحه یا در منوی برنامه گزینه Upgrade to Hotspot Sheild Premium را انتخاب کنید.

نکته قابل توجه و مهم درباره هات‌اسپات شیلد این است که به هیچ عنوان نباید از نسخه کرک‌شده این ابزار استفاده کنید؛ زیرا به هیچ وجه امن نیست و حریم خصوصی‌تان را به خطر می‌اندازد.

در پایان شما را به استفاده از این ابزار امن و مناسب دعوت می‌کنیم. می‌توانید آخرین نسخه این ابزار را از طریق خبرنامه بشکن، ایمیل، کانال تلگرام یا اینستاگرام بشکن دریافت کنید.