Search

عبور از فیلترینگ با HOXX VPN

تواناتک: وی‌.پی‌.ان HOXX VPN، اپلیکیشن مناسب و امنی است برای عبور از فیلترینگ در سیستم‌عامل اندروید، آی‌.او‌.اس، ویندوز، مک، مرورگر کروم و فایرفاکس. در این مقاله به بررسی و نحوه استفاده از این ابزار می‌پردازیم.

شما با وی‌.پی‌.ان HOXX VPN، می‌توانید از سد فیلترینگ رد شوید و امکان دسترسی به تمامی سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده چون فیس‌بوک و یوتیوب را داشته باشید.

این وی‌.پی‌.ان سرعت بسیار مناسبی دارد و همه ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می‌کند و از شما در مقابل نفوذ هکرها محافظت می‌کند. همچنین زمانی که از شبکه‌ وای‌فای عمومی استفاده می‌کنید، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و امنیت شما را حفظ می‌کند.

این ابزار ضمن اینکه سرعت مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است، آدرس آی‌.پی شما را نیز در شبکه پنهان می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این وی‌.پی‌.ان  به صورت امن و با سرعت مناسب وب‌گردی کنید.

 وی‌.پی‌.ان HOXX VPN، دارای یک نسخه رایگان و یک نسخه تجاری است. شما در نسخه رایگان بدون محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید به تعداد محدودی سرور دسترسی پیدا کنید، در حالی که در نسخه تجاری تعداد بیش‌تری سرور با سرعت‌های بالا در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای دانلود نسخه مناسب این ابزار، به سایت رسمی HOXX VPN مراجعه کنید.​ کاربران نسخه اندروید و آی‌.او‌.اس این وی‌.پی‌.ان با استفاده از گزینه Create An Account می‌توانند حساب خود را به‌آسانی بسازند و از آن استفاده کنند.

اگر در نسخه ویندوز، گزینه‌ای برای ساخت حساب نداشتید، برای بازکردن حساب کاربری، افزونه کروم یا فایرفاکس را نصب کنید، سپس گزینه Create An Account را انتخاب کنید و حساب کاربری خود را بسازید. پس از آن اطلاعات حساب‌تان را در نسخه ویندوز وارد کنید و بدون مشکل از وی‌.پی‌.ان استفاده کنید. 

اگر فقط برای دسترسی به وب‌سایت‌های فیلترشده نیاز به وی‌.پی‌.ان دارید، می‌توانید افزونه کروم یا فایرفاکس را نصب و استفاده کنید. به این ترتیب که بعد از لاگ‌این‌کردن برای استفاده از این ابزار کافی است به تب Free Server بروید، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و به سرور انتخابی متصل شوید.