Search

عبور از فیلترینگ در ویندوز، اندروید و آی‌او‌اس با nthLink

تواناتک: وی‌پی‌ان «nthLink» ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌های عامل ویندوز، اندروید و iOS است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

nthLink یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. این ابزار از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؛ چون امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. همچنین هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید به‌راحتی از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی از آن استفاده کنید. 

کاربران سیستم‌های عامل اندروید و iOS می‌توانند آن را به صورت رایگان از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنند. کاربران ویندوز هم می‌توانید فایل را از سایت رسمی nthLink دانلود کنید.

برای استفاده از nthLink نیازی به ثبت‌نام و واردکردن مشخصات فردی ندارید؛ تنها کافی است بعد از دانلود و اجرای برنامه، گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم گزینه Disconnect را بزنید. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم «nthLink» را امتحان کنید.