Search

عبور از فیلترینگ در اندروید با Privado Vpn

تواناتک: Privadovpn ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید. این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است که در نسخه رایگان کاربران می‌توانند به ترافیک مصرفی ۱۰ گیگابایت به صورت ماهانه دسترسی پیدا کنند.

وی‌پی‌ان privadovpn بسیار امن است؛ تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و همچنین آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت این وی‌پی‌ان از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و هیچ یک از اطلاعات شما را جمع‌آوری نمی‌کند.

وقتی این وی‌پی‌ان فعال است می‌توانید به صورت امن وب‌گردی کنید؛ چراکه شما را ناشناس نگه‌ می‌دارد و هیچ شخص یا سازمانی امکان دنبال‌کردن فعالیت‌هایتان را نخواهد داشت.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار باید ثبت‌نام کنید. پس به این لینک 

(https://signup.privadovpn.com/)

مراجعه کنید. گزینه Free را انتخاب کنید، ایمیل خود را برای ثبت‌نام وارد و Create Your Free Account را انتخاب کنید. ایمیلی برای تایید به شما ارسال می‌شود. در ایمیل دریافتی روی Verify Now بزنید. سپس ایمیل دیگری برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود نسخه اندروید است. در بخش دیگر ایمیل  نیز یوزرنیم شما قرار دارد و گزینه Generate Your Password که باید آن را انتخاب کنید تا پسورد خود را بسازید.

استفاده از این ابزار اصلا سخت نیست. در نسخه اندروید، پس از اجراکردن اپلیکیشن، مشخصات خود را بنویسید و وارد حساب‌تان شوید. سپس در قسمت Your Virtual Location، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و روی Click to connect بزنید تا متصل شوید. 

اگر به دنبال ابزاری امن، مناسب و رایگان برای اندروید هستید، privadovpn را انتخاب کنید.