Search

دسترسی به اینترنت آزاد در اندروید و آی.او.اس با Privatix VPN

تواناتک- «Privatix» یک وی‌پی‌ان مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع مسدودشده درiOS و اندروید است. با این ابزار می‌توانید به تمام سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده مثل Facebook, Twitter و Youtube دسترسی داشته باشید. در ادامه به بررسی این ابزار می‌پردازیم.

یکی از قابلیت‌های مناسب Privatix امنیت آن است. چون ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را عوض می‌کند و آدرس آی‌پی واقعی‌تان را نمایش نمی‌دهد. این ابزار همچنین امنیت شما را هنگامی که به شبکه‌های وای‌فای عمومی متصل هستید، بالا می‌برد و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

وی‌پی‌ان Privatix، دو نسخه رایگان و پولی دارد. در نسخه رایگان شما هیچ‌ محدودیت حجمی ندارید، ولی فقط به چند سرور می‌توانید وصل شوید. اما در نسخه پولی، این محدودیت هم وجود ندارد و به راحتی و با سرعت بالاتر می‌توانید به سرور کشورهای مختلف متصل شوید.

برای استفاده از نسخه رایگان این وی‌پی‌ان نیازی به واردکردن اطلاعات شخصی و شماره کارت اعتباری ندارید. در حقیقت نیازی به ثبت‌نام و ساختن نام‌ کاربری و پسورد نیست. فقط در نظر داشته باشید شما در نسخه رایگان، تبلیغات را خواهید دید. 

استفاده از Privatix بسیار ساده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی آن، نسخه دلخواه‌تان را دانلود و نصب کنید. وقتی برای اولین بار این ابزار را اجرا می‌کنید، از شما می‌خواهد نسخه تجاری را خریداری کنید. در ادامه کافی است روی گزینه Skip در بالا سمت راست بزنید. اکنون برای استفاده از این وی‌پی‌ان هم کافی است روی Choose Location بزنید و Free Random را انتخاب کنید و روی Connect بزنید. برای قطع ارتباط هم گزینه Disconnect را انتخاب کنید. 

 

 

پیشنهاد می‌کنیم حتما وی‌پی‌ان Privatix را امتحان کنید.