وی‌پی‌ان امن و رایگان Proton VPN (برای ویندوز، مک، آی‌او‌اس، اندروید و لینوکس)

 

تواناتک: ProtonVPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در ویندوز، مک، آی‌او‌اس، اندروید و لینوکس است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی، آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید. این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است که در نسخه رایگان کاربران می‌توانند بدون محدودیت زمانی و حجمی از سه سرور رایگان استفاده کنند. این ابزار همچنین هیچ تبلیغاتی را برای شما نمایش نمی‌دهد.

وی‌پی‌ان ProtonVPN بسیار امن است؛ تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و همچنین آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت این وی‌پی‌ان از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و هیچ یک از اطلاعات شما را جمع‌آوری نمی‌کند.

وقتی این وی‌پی‌ان فعال است می‌توانید به صورت امن وب‌گردی کنید؛ چراکه شما را ناشناس نگه‌ می‌دارد و هیچ شخص یا سازمانی امکان دنبال‌کردن فعالیت‌های شما را نخواهد داشت.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار باید ثبت‌نام کنید. برای این کار به این لینک مراجعه کنید. نسخه مورد نظر این ابزار را از سایت رسمی آن دانلود کنید. 

سپس در تب Countries سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد کافی است روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است Disconnect را لمس کنید.