Search

رفع فیلترینگ در اندروید و آی‌او‌اس با Potato VPN

تواناتک: «Potato vpn» یک وی‌پی‌ان مناسب برای وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Potato vpn از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. این ابزار هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؛ چراکه آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد و از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌های مختلف چون سوئد، آمریکا و انگلیس متصل شوید. همچنین با انتخاب گزینه The Fastest Server می‌توانید به سریع‌ترین سرور موجود متصل شوید. این ابزار دارای سرورهای رایگان است. البته برخی از سرورهای آن هم تجاری است و برای استفاده از آن‌ها باید نسخه تجاری را خریداری کنید.

کاربران سیستم‌های عامل اندروید و iOS می‌توانند این وی‌پی‌ان را به رایگان از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنند. برای استفاده هم نیازی به ساختن حساب کاربری و وارد کردن اطلاعات شخصی نیست.

استفاده از Potato vpn بسیار ساده است و برای استفاده از نسخه رایگان نیازی به ثبت‌نام و وارد کردن مشخصات فردی ندارید؛ کافی است بعد از دانلود و اجرای برنامه، وقتی از شما خواسته می‌شود که عضو شوید گزینه ضربدر در بالای صفحه را بزنید تا بتوانید از نسخه رایگان استفاده کنید. گزینه Go Premium نیز همیشه در بالا سمت راست موجود است؛ هر زمان تمایل داشته باشید می‌توانید ثبت‌نام کنید و از نسخه تجاری استفاده کنید.

اکنون در قسمت Select Location سرور مورد نظر را انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم Disconnect را لمس کنید.

اگر دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما «Potato vpn» را امتحان کنید.