Search

اشتراک رایگان یک‌ساله وی‌پی‌ان Seed4.Me

تواناتک: شرکت Seed4.Me، وی‌پی‌ان امنی را برای سیستم‌عامل‌های مختلف منتشر کرده است که اکنون برای مدت کوتاهی اشتراک یک‌ساله آن را به رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهد. پس اگر به دنبال استفاده رایگان از یک وی‌پی‌ان امن و مناسب هستید، در اسرع وقت برای دریافت اشتراک این وی‌پی‌ان اقدام کنید.

شما با وی‌پی‌ان Seed4.Me، می‌توانید بدون محدودیت و با سرعت مناسب به سایت‌های فیلترشده دسترسی داشته باشید. یکی از ویژگی‌های مهم این وی‌پی‌ان، امنیت آن است. چرا که  ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و محل اتصال و در حقیقت آدرس ای‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد.

این ابزار از سیستم‌عامل‌های مختلفی چون ویندوز، اندروید، مک‌ و iOS پشتیبانی می‌کند و در کشورهای مختلفی سرور دارد.

در گام نخست، به این لینک مراجعه کنید و وارد بخش ریجستر شوید. قسمت مشخصات خود را وارد کنید. در قسمت Promotion Code هم حتما iran19 را وارد کنید و در آخر گزینه ریجستر را بزنید. 

در مرحله بعدی باید به ایمیل خود مراجعه کنید و روی Confirm Your Email کلیک کنید تا حساب شما تایید شود. 

نسخه مورد نظر این ابزار را دانلود، نصب و نهایتا اجرا کنید. برای اتصال کافی ست سرور کشور دلخواه‌تان را انتخاب کنید و روی Connect بزنید. برای قطع اتصال هم روی Disconnect بزنید.

 

با توجه به شرایط کنونی ایران و عدم اتصال موفقیت‌آمیز اکثر ابزارهای رایگان، استفاده از این وی‌پی‌ان را به شما توصیه می‌کنیم. در اسرع وقت برای دریافت نسخه رایگان و یک‌ساله این وی‌پی‌ان اقدام کنید.