Search

Speedify؛ دسترسی رایگان و امن به اینترنت آزاد

تواناتک: ابزارهای رفع فیلترینگ در ایران روز به روز محدود می‌شوند و از طرفی هم عدم امکان کاربران برای خرید نسخه‌های تجاری این ابزارها کار را سخت‌تر و سخت‌تر می‌کند. ما همیشه در تلاش هستیم ابزارهایی که سرویس‌‌های رایگان دارند را برای عبور از فیلترینگ و دسترسی شما به منابع آزاد ارائه کنیم. در این مقاله آموزشی Speedify را به عنوان ابزاری امن و مناسب به شما معرفی می‌کنیم.

نرم‌افزار Speedify، ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی آزاد به منابع فیلترشده است. شما با استفاده از آن می‌توانید به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده در اندروید، آی‌او‌اس و مک و ویندوز دسترسی داشته باشید.

این ابزار امنیت بسیار مناسبی دارد؛ چراکه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و با مخفی نگه‌داشتن آدرس آی‌پی شما از حریم خصوصی‌تان محافظت می‌کند. از دیگر قابلیت‌های خوب امنیتی این ابزار این است که به هیچ عنوان اطلاعاتی از کاربران را هنگام اتصال و استفاده، جمع‌آوری نمی‌کند.

Speedify سرعت مناسبی دارد و با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از آن استفاده کنید.

این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. از نسخه رایگان آن با هر دستگاه تا حجم ۵ گیگابایت در ماه می‌توان استفاده کرد. طبیعتا برای استفاده از قابلیت‌های بیش‌تر این ابزار می‌توانید نسخه تجاری آن را خریداری کنید.

استفاده از Speedify بسیار ساده است؛ با مراجعه به سایت رسمی آن می‌توانید نسخه مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید. نیازی هم به ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات خود ندارید.

در این مرحله گزینه Agree and Continue را می‌زنید.

اکنون باید اجازه دهید دستگاه به این سه بخش دسترسی داشته باشد. با انتخاب هر کدام، این کار را انجام دهید و گزینه Continue را بزنید.

در این صفحه اگر گزینه مقابل Speedify را فعال کنید، به سرور وصل می‌شوید و با غیرفعال‌کردن آن فیلترشکن خاموش می‌شود.

از طریق تنظیمات این ابزار نیز می‌توانید در بخش سرور، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. در لیست سرور‌ها اگر گزینه Faster Server را انتخاب کنید، سروری که سرعت بالاتری دارد به صورت خودکار برایتان انتخاب می‌شود.

همچنین در صفحه اصلی این ابزار می‌بینید که حساب‌تان رایگان است. وقتی وارد حساب‌ کاربری خود شوید، می‌توانید میزان مصرف خود را ببینید. همچنین در همین قسمت نسخه رایگان این ابزار را به نسخه تجاری ارتقا دهید.