Search

عبور از فیلترینگ در اندروید با Switcherry VPN

 

تواناتک: Switcherry VPN ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل‌های اندروید است. در این مقاله به ویژگی‌های این ابزار می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Switcherry VPN یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپ‌های مسدودشده است. این ابزار هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؛ چراکه آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد و از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی‌تان استفاده می‌کند. این ابزار همچنین هیچ اطلاعاتی را از فعالیت‌های شما ذخیره نمی‌کند.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌های مختلف متصل شوید. این ابزار دو نسخه تجاری و رایگان دارد که در نسخه رایگان به تعدادی سرور به صورت نامحدود از نظر حجمی و زمانی دسترسی دارید.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است. می‌توانید آن را به رایگان از گوگل‌پلی دانلود کنید. نیازی هم به ساختن هیچ گونه حساب کاربری و وارد کردن اطلاعات شخصی نیست. پس از دانلود و اجرای برنامه، در قسمت Fastest Mode، سرور مورد نظر را انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم روی Disconnect بزنید. 

 

نکته مهم این‌که به محض راه‌اندازی اولیه این ابزار از شما خواسته می‌شود نسخه پریمیوم (پولی) آن را بخرید که اگر تمایلی به این کار ندارید، با زدن روی ضربدر از این صفحه خارج شوید و از نسخه رایگان استفاده کنید. 

اگر دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما «Switcherry VPN» را امتحان کنید.