Search

فیلترشکن Tachyon VPN؛ ابزاری ویژه اندروید، آی‌او‌اس و مک

تواناتک: «Tachyon VPN» ابزاری برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS و مک است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Tachyon VPN یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده است که امنیت بسیار مناسبی دارد، چرا که آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد و ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند. این ابزار سرورهای مرکزی ندارد، در عوض شما به گره‌های شبکه وصل می‌شوید، که این موضوع نفوذ هکرها به سیستم شما را سخت می‌کند.  

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WIFI به راحتی می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌های مختلف متصل شوید. این وی‌پی‌ان به صورت رایگان برای کاربران عرضه شده است.

استفاده از Tachyon VPN برخلاف خیلی از وی‌پی‌ان‌ها اندکی پیچیده است، باید در هر اتصال کلید سرور را وارد کنید تا متصل شوید. 

ابتدا از طریق وب‌سایت رسمی Tachyon VPN نسخه مورد نظر را دانلود و برنامه را نصب کنید.

شما می‌توانید با دو روش به سرورهای این ابزار متصل شوید: در حالت اول،‌ با انتخاب گزینه Select Servers به طور خودکار به سریع‌ترین سرور متصل می‌شوید. در حالت دوم، می‌توانید روی Manually Added بزنید، گزینه Add a server را انتخاب کنید، بعد Get Tachyon Key را لمس کنید، کلید سرور مورد نظر را وارد کنید، و نهایتا روی Add a Server بزنید. 

همان‌طور که گفتیم استفاده از این ابزار نیازمند انجام چند کار ساده است. با این حال اگر در استفاده از آن با مشکل روبرو بودید سوالات خود را به آدرس tech@tavaana.org بفرستید تا کارشناسان تواناتک پاسخ دهند.

لینک وب‌سایت این وی‌پی ان:

https://tachyon.eco/?n=yr8mtzfwee.Download