Search

وی‌پی‌ان مخصوص اندروید، ویندوز، مک و آی‌او‌اس: TRY VPN

تواناتک: «TRY VPN» ابزاری برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS، مک و ویندوز است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

فیلترشکن TRY VPN یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. این ابزار امنیت بسیار مناسبی دارد، چرا که آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد و ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند. همچنین هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم شخصی شما محافظت می‌کند. این ابزار هنگامی که از آن استفاده می‌کنید، هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کند.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WIFI به راحتی می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌های مختلف متصل شوید. این وی‌پی‌ان فعلا به صورت رایگان برای کاربران عرضه شده است.

استفاده از TRY VPN برخلاف خیلی از وی‌پی‌ان‌ها اندکی پیچیده است. در حقیقت شما از طریق این وی‌پی‌ان فایل کانفیگ را دریافت می‌کنید و به اپلیکیشن اوپن‌ وی‌پی‌ان اضافه می‌کنید و از آن طریق است که می‌توانید بدون محدودیت به منابع فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

در گام نخست از طریق وب‌سایت رسمی TRY VPN باید حساب کاربری خود را با انتخاب گزینه Sign up بسازید

 بعد به آدرس ایمیل شما ایمیلی ارسال می‌شود که برای فعال‌سازی حساب‌تان باید به آن مراجعه کنید و Confirm your email را انتخاب کنید. اکنون در سایت رسمی، از طریق Sign in وارد حساب کاربری‌تان شوید.

در این قسمت ابتدا کشور مورد نظر را انتخاب کنید.

اکنون سیستم‌عامل خود را انتخاب کنید و در آخر روی Download Configuration File بزنید. با انتخاب گزینه Send to Email فایل به آدرس شما فرستاده می‌شود. آن را دانلود کنید.

در این لینک‌ها می‌توانید با توجه به سیستم‌عامل‌تان ببینید چگونه می‌توانید این کانفیگ‌‌ها را به اوپن وی‌پی‌ان منتقل و تنظیم کنید. آموزش‌ها به زبان انگلیسی است ولی با دنبال‌کردن تصاویر، ذبه راحتی می‌توانید این کار را مرحله به مرحله انجام دهید.

آموزش ویندوز

آموزش اندروید

آموزش آی‌او‌اس

آموزش مک‌او‌اس