عبور از فیلترینگ در اندروید و آی‌او‌اس با Ultrafast VPN

 

تواناتک: ابزارهای رفع فیلترینگ در ایران روز به روز محدود می‌شوند و از طرفی هم ناممکن‌بودن خرید نسخه‌های تجاری این ابزارها کار را برای کاربران سخت‌تر و سخت‌تر می‌کند. ما همیشه در تلاش هستیم ابزارهایی که سرویس‌‌های رایگان دارند را به شما ارائه کنیم. در این مقاله ابزار امن UltrafastVPN را معرفی می‌کنیم.

نرم‌افزار UltrafastVPN، ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی آزاد به منابع فیلترشده در اندروید و آی‌او‌اس است.

این ابزار امنیت بسیار مناسبی دارد؛ چراکه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و با مخفی نگه‌داشتن آدرس آی‌پی شما از حریم خصوصی‌تان محافظت می‌کند. از دیگر قابلیت‌های خوب امنیتی این ابزار این است که به هیچ عنوان اطلاعاتی از کاربران را هنگام اتصال و استفاده، جمع‌آوری نمی‌کند.

ابزار UltrafastVPN سرعت مناسبی دارد و با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از آن استفاده کنید.

این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. در نسخه رایگان می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی به برخی از سرورها متصل شوید. طبیعتا برای استفاده از قابلیت‌های بیش‌تر این ابزار باید نسخه تجاری آن را خریداری کنید.

استفاده از UltrafastVPN بسیار ساده است؛ در سایت رسمی آن نسخه مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید. ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات شخصی نیز الزامی نیست. در حقیقت این بخش کاملا به انتخاب شما است. بعد از نصب و اولین اجرای برنامه، از شما خواسته می‌شود اطلاعات حساب‌تان را وارد کنید که می‌توانید گزینه Skip یا Anonymous Signin را انتخاب کنید. در این صورت نیازی به ساخت حساب کاربری و واردکردن مشخصات شخصی ندارید.

از لیست سرورها از برگه Free، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Optimal Location هم می‌توانید به سریع‌ترین سرور ممکن متصل شوید. نکته قابل توجه این‌که در نسخه رایگان فقط می‌توانید به سرورهای اوپن‌وی‌پی‌ان متصل شوید، پس این تنظیمات را عوض نکنید. شما همچنین می‌توانید مشخص کنید این وی‌پی‌ان فقط دسترسی به اپلیکیشن‌های خاصی را برای شما آزاد کند. 

قابل توجه کاربران اندروید: این ابزار در اندروید ۵ بالاتر قابل استفاده است.