Search

دسترسی آزاد به اینترنت با uVPN

تواناتک: در این مقاله آموزشی می‌خواهیم وی‌پی‌ان امن uVPN – ویژه سیستم‌های عامل اندروید، iOS، ویندوز و مک – را به شما معرفی کنیم.

شما با اپلیکیشن u VPN، می‌توانید به‌راحتی از سد فیلترینگ رد شوید و به تمام سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده چون فیس‌بوک و یوتیوب دسترسی داشته باشید.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد، تمام ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می‌کند و از شما در مقابل نفوذ هکرها محافظت می‌کند. همچنین حافظ امنیت شبکه وای‌فای شما است و با مخفی نگه‌داشتن شما در شبکه، امنیت‌تان را حفظ می‌کند.

این وی‌پی‌ان ضمن این‌که سرعت مناسبی دارد، آدرس آی‌پی شما را هم در شبکه پنهان می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از آن به صورت امن وب‌گردی کنید.

این ابزار دارای یک نسخه رایگان و یک نسخه تجاری است. کاربران ایرانی با توجه به محدودیت برای خرید نسخه تجاری، می‌توانند به مدت ۷ روز به صورت کامل از سرورهای این وی‌پی‌ان استفاده کنند و سپس سرورهای پریمیوم از دسترسشان خارج می‌شود. u VPN بیش‌تر برای کاربران آیفون و ویندوز معرفی شده است؛ چون ابزارهای رایگان برای این دو سیستم‌عامل محدود است.

شما برای استفاده از نسخه رایگان باید ثبت‌نام و اطلاعات شخصی‌تان نظیر آدرس ایمیل معتبر را وارد کنید. کارکردن با این اپلیکیشن بسیار بسیار ساده است. در گام نخست می‌توانید آن از سایت رسمی، گوگل‌پلی، اپل‌استور یا کانال تلگرام بشکن دانلود و سپس نصب کنید.

پس از اجرای این وی‌پی‌ان کافی است حساب کاربریتان را بسازید. سپس یک ایمیل دریافت می‌کنید که در آن با کلیک‌کردن روی Activate Now و سپس Submit، حسابتان را فعال می‌کنید.

اکنون وارد اپلیکیشن شوید، مشخصات حساب کاربریتان را وارد کنید، سپس سرور مورد نظر را از بخش Select Location انتخاب کنید. پس از آن Connect را انتخاب کنید.  ​​​​​​​ ​​​​​​​