Search

دسترسی آزاد به اینترنت در اندروید و آی‌او‌اس؛ با VPN Beaver

تواناتک: VPN Beaver ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

فیلترشکن VPN Beaver یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپ‌های مسدودشده است. این ابزار هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؛ چراکه آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد و از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی‌تان استفاده می‌کند.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌هایی چون سوئد، آمریکا و انگلیس متصل شوید. در نسخه  رایگان این ابزار سرور ۱۲ کشور به صورت نامحدود از نظر حجمی و زمانی در اختیار شما قرار داده شده است. همچنین در همین نسخه هنگام استفاده، برای شما تبلیغات نمایش داده می‌شود.

شما می‌توانید به رایگان این ابزار را از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنند. نیازی هم به ساختن هیچ گونه حساب کاربری و واردکردن اطلاعات شخصی نیست.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است و نیازی به ثبت‌نام و واردکردن مشخصات فردی ندارد؛ کافی است بعد از دانلود و اجرای برنامه، در لیست سرورها، سرور مورد نظر را انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم Disconnect را بزنید.

اگر دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما «VPN Beaver» را امتحان کنید.