Search

​​شکستن سد فیلترینگ در اندروید و ای‌او‌اس با VPN.lat

تواناتک: VPN.lat ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های آن را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

با استفاده از VPN.lat در سیستم عامل اندروید و ای‌او‌اس می‌توانید آزادانه به منابع و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید.

اما آیا این ابزار امن است؟

سازنده این وی‌پی‌ان در سایت رسمی آن توضیح داده است که این ابزار از حریم خصوصی کاربران محافظت می‌کند و شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت مخفی وب‌گردی کنید. در حقیقت این وی‌پی‌ان امکان اتصال شما را به سرور کشورهای مختلف فراهم می‌کند. پس آدرس آی‌پی واقعی شما را مخفی نگه می‌دارد. ولی هیچ‌جایی از استفاده از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی شما اشاره‌ای نشده، پس اگر فعالیت‌های خاصی انجام می‌دهید، استفاده از این ابزار را به شما توصیه نمی‌کنیم.

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ چون این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید نسخه ۵ به بالا طراحی شده است. ضمنا این ابزار هیچ محدودیت زمانی و حجمی برای مصرف ندارد.

کافی است آن را از گوگل‌پلی  و یا اپ‌استور دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن اتصال هم Disconnect را لمس کنید. در لیست سرورها نیز می‌توانید سرور کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.