Search

عبور از فیلترینگ با X VPN در اندروید و آی‌.او‌.اس 

تواناتک: تعداد وی‌.پی‌.ان‌‌های رایگان و امن که کارایی مناسبی هم داشته باشند، زیاد نیست. X VPN، یکی از این ابزارها است که در هر دو سیستم اندروید و iOS می‌توان از آن بهره برد. در این مقاله به معرفی این وی‌.پی‌.ان می‌پردازیم و نحوه کارکرد آن را بررسی می‌کنیم.

X VPN، ابزار امن و مناسبی است که به‌سادگی با آن می‌توانید به صورت امن و ناشناس به همه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده، دسترسی داشته باشید.

این وی.پی.ان همه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس‌آی‌.پی شما را مخفی نگه‌ می‌دارد. در نتیجه یکی از مزایای خوب آن حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی شما است. این وی‌‌.پی‌.ان علاوه بر امنیت، با سرعت مناسبی که دارد، نیز شناخته شده است.

این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. در نسخه رایگان محدودیت تعداد سرور وجود دارد و در آن برای شما تبلیغات نمایش داده می‌شود. همچنین سرعت این نسخه از نسخه تجاری پایین‌تر است. این ابزار در نسخه تجاری خود سرورهای زیادتری در کشورهای مختلف و با قابلیت‌‌های امنیتی بیش‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد.

X VPN، در سیستم‌عامل‌های اندروید و آی‌.او‌.اس قابل استفاده است. برای استفاده از این ابزار ابتدا به گوگل‌پلی یا اپل‌استور مراجعه کنید و نسخه مورد نظر را دانلود کنید. پس از نصب و اجرای X VPN برای اولین‌بار در صفحه‌ای که به شما امکانات نسخه‌های تجاری را نشان می‌دهد، کافی است روی علامت ضربدر بزنید، سپس روی Select Location بزنید و Free Server را انتخاب کنید و در نهایت نیز روی Connect بزنید تا به سروری که خود وی‌.پی‌.ان برای شما انتخاب کرده، وصل شوید.