Search

 روش دانلود تمام اطلاعات حساب گوگل 

آیا شما نیز به دنبال راهی برای ذخیره‌کردن تمام اطلاعات حساب گوگل‌ خود هستید؟ راهی که با حذف حساب‌تان اطلاعات مهم داخل آن را از دست ندهید. ما در این مقاله به این می‌پردازیم که 

چطور می‌شود تمام اطلاعات حساب‌ گوگل‌تان را یکجا و در یک فایل فشرده دانلود کنید.

البته اگر هم بخواهید، این امکان را دارید که تنها اطلاعات سرویس یا سرویس‌های مشخصی را دانلود کنید.

ابتدا برای ذخیره تمام اطلاعات حساب گوگل‌، به داش‌بورد حساب گوگل‌ بروید و گزینه Download your data را انتخاب کنید. 

در این پنجره، گوگل به صورت پیش‌فرض همه سرویس‌های خود را برای شما انتخاب کرده است.

اگر تمایل به این کار ندارید، کافی ست گزینه DeSelect All را انتخاب کنید تا بتوانید هر سرویسی که می‌خواهید را انتخاب کنید. برای انتخاب سرویس نیز کافی ست آیکون مقابل آن را فعال کنید.

برای مثال گزینه Google photos را انتخاب کنید و سپس در این بخش روی گزینه All photo albums included کلیک کنید. با این اقدام در صفحه‌ای که باز می‌شود، گزینه‌های مناسب را انتخاب کنید و در پایان نیز روی گزینه Ok بزنید

شما در حقیقت با این کار انتخاب می‌کنید که تمام اطلاعات موجود در گوگل‌فوتوز خودتان را دانلود کنید. در این مرحله با انتخاب Next، صفحه‌ای به شکل زیر برای شما باز می‌شود که باید در آن فرمت فایل حاوی اطلاعات، نحوه دریافت آن و همین‌طور سایزش را مشخص کنید.

پس از مشخص‌کردن این موارد، گزینه Create Export را انتخاب کنید. اگر در قسمت نحوه دریافت لینک دانلود، ایمیل را انتخاب کرده باشید، می‌بایست به ایمیل‌تان مراجعه کنید. 

در ایمیلی که دریافت کرده‌اید، روی گزینه Download Archive کلیک کنید تا فایل داده‌های مورد نظر را دریافت کنید. 

شما با این روش می‌توانید همه اطلاعات سرویس‌های گوگل را که ا آن استفاده می‌کنید و تمایل دارید داشته باشید را به‌راحتی دانلود کنید.