Search

ارسال سریع و امن فایل‌ها بدون محدودیت 

تواناتک: در روزهای اعتراضات و خیزش سراسری مردم، سرعت اینترنت در ایران بسیار پایین و اختلالات ‌آن بسیار زیاد است. به همین ترتیب ارسال و دریافت فایل‌ از طریق اپلیکیشن‌ها و بسیاری از پیام‌رسان‌ها اصلا کار ساده‌ای نیست. بسیاری از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری نیز فیلتر شده‌اند. 

بنابراین در این مقاله به معرفی سایت‌هایی می‌پردازیم که با استفاده از آن در ایران بدون مشکل فیلترینگ می‌توانید فایل‌‌های خود را بدون محدودیت در حجم و اندازه‌های بالا ارسال یا دریافت کنید. 

سرویس‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، امن هستند و از سیستم‌رمزگذاری End to End برای ارسال و دریافت فایل‌ها استفاده می‌کنند. این ابزارها معمولا شما را مجبور به درست‌کردن حساب کاربری نیز نمی‌کنند. 

Wormhole

 سایت امن Wormhole، برای ارسال فایل‌های بزرگ‌تر از ۵ گیگابایت به کار گرفته می‌شود. به این شکل که هنگام دانلود فایل، به شما یک لینک داده می‌شود که با اشتراک‌گذاشتن آن، کاربران دیگر قابلیت دانلود آن را خواهند داشت. این سایت، فایل شما را به مدت ۲۴ ساعت در سرور خود نگه می‌دارد. 

SendBig 

این سایت این امکان را به شما می‌دهد تا با آن فایل‌های بزرگ تا ۳۰ گیگابایت را سریع و ساده منتقل کنید. نکته قابل توجه این سایت این است اگر بخواهید فایل‌های ۳۰ گیگابایتی بفرستید، می‌بایست حتما در آن ثبت‌نام کنید اما فراموش نکنید استفاده از این سرویس کاملا رایگان است. معمولا سایت‌ها، تنها برای فایل‌های ۲ تا ۵ گیگابایتی خدمات رایگان ارائه می‌کنند ولی ثبت‌نام در این سایت برای فایل‌های۳۰ گیگابایتی هم رایگان است. 

TransferKit

سایت TransferKit امکان ارسال امن فایل با حجم بالای ۳۲ گیگابایت را به شما می‌دهد. به این ترتیب که پس از آپلود فایل، با به‌اشتراک‌گذاری لینک آن، می‌توانید امکان دانلود فایل را به کاربران دیگر بدهید. برای استفاداه از این سایت نیاز به ثبت‌نام نیست.

SendfileOnline

این سایت امکان به‌اشتراک‌گذاری فایل به اندازه بالای یک گیگابایت را دارد، که پس از آپلود فایل، یک کد ۶ رقمی به شما می‌دهد. این کد را در اختیار هر کاربری که بگذارید، او می‌تواند با واردکردن آن در سایت، فایل را دانلود کند.