Search

راهنمای امنیتی استفاده از اپ‌های داخلی در صورت لزوم

در تواناتک، به هیچ‌وجه استفاده از اپ‌های داخلی را توصیه نمی‌کنیم، زیرا امنیت مناسبی ندارند. اما ممکن است شما برای برخی از امور، مانند انجام تراکنش‌های بانکی، به استفاده از اپ‌های داخلی وابسته باشید. در این مقاله به بررسی راه‌های امنی می‌پردازیم به شما کمک می‌کند در صورت اجبار استفاده از این اپلیکیشن‌ها، امنیت بیش‌تری داشته باشید.

با توجه به مشکلات امنیتی اپ‌های داخلی، انتخاب بین نسخه وب و نسخه اپلیکیشن این سرویس‌ها بسیار حیاتی است. اگر سرویسی نسخه وب‌ داشته باشد، توصیه می‌کنیم از اپ استفاده نکنید و از نسخه تحت وب استفاده کنید. در مقاله ۳ نکته ضروری برای انتخاب بین نسخه وب یا اپلیکیشن‌ سرویس‌های داخلی می‌توانید در این باره بیش‌تر بخوانید. 

اما اگر چاره دیگری جز اجرای این اپلیکیشن‌ها نداشتید برای استفاده از سرویسی که نیاز دارید، بهترین راه استفاده از شبیه‌ساز است. به این ترتیب که برای امنیت بیش‌تر اپلیکیشن‌های داخلی را به جای اینکه مستقیم روی سیستم‌ عامل دستگاه خود اجرا کنید، روی BlueStacks اجرا کنید. 

BlueStacks یک سیستم اندروید را در ویندوز یا مک شما ایجاد می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های اندرویدی را به همان صورتی که در یک دستگاه تلفن یا تبلت اندرویدی معمولی استفاده می‌کنید، نصب و استفاده کنید. این ابزار برای هر دو سیستم‌ عامل ویندوز و مک در دسترس است، بنابراین کاربران هر دو سیستم‌ عامل می‌توانند از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های اندرویدی روی رایانه شخصی خود نیز استفاده کنند.

شما با نصب بلواستکس می‌توانید تعداد گسترده‌ای از اپ‌های اندرویدی، از جمله بازی‌ها، برنامه‌های تولیدی و مشابه آن را روی دستگاه خود نصب کنید. همچنین  می‌توانید اپ‌ها را از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید یا فایل‌های APK را اجرا کنید. 

نکته‌‌ای که باید درباره بلواستکس در نظر بگیرید این است که این ابزار به صورت رایگان قابل استفاده است، اما در آن تبلیغات نمایش داده می‌شود. 

برای دانلود این ابزار می‌توانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید.