Search

۵ نکته امنیتی – ویژه نوروز

در تواناتک امنیت و حریم خصوصی همیشه برای ما اهمیت زیادی دارد و بارها و بارها به شما یادآوری می‌کنیم که از امنیت‌تان در دنیای دیجیتال غافل نشوید. ۴ نکته مهم امنیتی را دوباره یاد آواری می‌کنیم:

۱- همیشه مطمئن شوید که برای همه حساب‌های کاربری‌تان قابلیت تایید هویت دو‌مرحله‌ای فعال باشد.

۲- برای حساب‌هایتان پسورد قوی انتخاب کنید.

۳- اپ‌ها و سیستم‌‌های عامل‌‌تان را همواره آپدیت کنید و اپ‌ها را فقط و فقط از مارکت‌‌های رسمی دانلود کنید.

۴- برای بالا‌بردن امنیت سیستم‌تان و برای دقت بیشتر در حفظ حریم خصوصی‌، استفاده از ابزارهای امنیتی را فراموش نکنید.

۵- مراقب پیام‌های دریافتی در نوروز باشید. نکته مهم دیگر، اینکه قبل از سال نو و در ایام نوروز، خیلی خیلی مراقب پیام‌ها و ایمیل‌های فیشینگ باشید و فریب تبلیغات، ایمیل‌ها و پیامک‌های تبلیغاتی که قصد ازبین‌بردن حریم خصوصی شما و دسترسی به اطلاعات حساب‌تان را دارند، نخورید و به هیچ‌عنوان روی لینک‌ پیام‌های تبریک یا تبلیغاتی نوروزی که از طرف افراد ناشناس دریافت می‌کنید، کلیک نکنید، حتی پیامک‌های حاوی لینک با عناوین مختلفی که از شماره‌های شخصی دریافت می‌کنید را هم هرگز باز نکنید. در نظر داشته باشید که هکرها و کلاهبردارها در ایام نوروز، با روش‌های جدیدی به سراغ شما می‌آیند.

ما در سایت تواناتک، کانال‌های تلگرام بشکن و تواناتک و همینطور بات بشکن، ابزارهای جدید و امنی را به صورت مدام معرفی و به‌روزرسانی می‌کنیم. همچنین لیست‌ پروکسی‌ها را به صورت روزانه از طریق خبرنامه، تلگرام و بات بشکن در اختیار شما قرار می‌دهیم.

پس یادتان نرود که حتما عضو خبرنامه بشکن بشوید.

ویدیو کامل تک‌تکانی، شامل مرور نکات امنیتی ضروری

مقاله کامل ۴ گام مهم برای حفظ امنیت دیجیتال – ویژه نوروز