Search

اپلیکیشن‌های برتر برای فیلمبرداری از صفحه نمایش در اندروید

تواناتک: بسیاری از شما شاید تصمیم داشته باشید که از بخشی از بازی که مشغول آن هستید، فیلم‌برداری کنید و یا تمایل به ساختن ویدیو و یا فیلم‌های آموزشی دارید. برای انجام این کارها شما نیاز به اپلیکیشنی دارید که بتواند از صفحه نمایش شما فیلم‌برداری کند. اپلیکیشن‌های زیادی در این خصوص برای اندروید منتشر شده است، اما اکثراین اپلیکیشن‌های نیازمند دسترسی روت هستند و یا کیفیت پایینی دارند. ما در این مقاله آموزشی به شما اپلیکیشن‌های برتر برای فیلمبرداری از صفحه نمایش در اندروید معرفی می‌کنیم.

“Telecine”، اپلیکیشن مناسب دیگری برای فیلمبرداری از صفحه نمایش دستگاه اندرویدی شما است. این اپلیکیشن اوپن سورس است و توسعه‌دهندگان امکان دسترسی به سورس کد‌های اپلیکیشن را دارند. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است، کافی است در گام نخست این اپلیکیشن را از گوگل‌پلی دانلود نمایید، پس از اجرای اپلیکیشن، دکمه ضبط را بفشارید، در این حالت یک لایه کم‌رنگ بر روی صفحه نمایش شما ایجاد می‌شود، که نشان‌دهنده شروع ضبط ویدیو است. پس از اتمام ضبط، باید دوباره به منو برگردید، دکمه توقف را بفشارید و ضبط را متوقف کنید. یکی از قابلیت‌های خوب این برنامه عدم نمایش لوگو برنامه بر روی فایل خروجی است. برای استفاده از این اپلیکیشن باید گوشی و یا تبلت شما دارای اندروید ۵ به بالا باشد.

“Mobizen”، از جمله اپلیکیشن‌های مناسب فیلمبرداری از صفحه نمایش است که برای دستگاه‌های اندرویدی قدیمی‌تر مناسب‌تر است. برای استفاده از این اپلیکیشن باید گوشی و یا تبلت شما دارای اندروید ۴.۴ به بالا باشد. شما همچنین با این اپلیکیشن به جز فیلمبرداری از صفحه‌نمایش، امکان برقراری ارتباط بی‌سیم بین رایانه و گجت‌ها را دارید.این اپلیکیشن را می‌توانید از این لینک در گوگل‌پلی دانلود نمایید.


اگر به‌دنبال اپلیکیشنی مناسب برای فیلمبرداری از صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود هستید، با توجه به نسخه اندروید دستگاه خود از یکی از اپلیکیشن‌های معرفی شده در این مطلب استفاده نمایید.