Search

چگونگی انتقال اطلاعات حساب قبلی تلگرام به شماره جدید

تواناتک: تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های امن و پرطرفدار در میان کاربران دنیای مجازی است. کاربران از طریق این اپلیکیشن می‌توانند به راحتی برای یکدیگر پیام و محتوا ارسال کنند و در کانال‌ها و گروه‌های مختلف عضو شوند.

ما در این مطلب آموزشی می‌خواهیم به شما نحوه انتقال اطلاعات از حساب کاربری قبلی تلگرام به شماره جدید آموزش دهیم.

برای تغییر شماره‌ای که بر روی آن اکانت تلگرام خود را نصب کرده بودید، باید به بخش تنظیمات “Setting” بروید و در بخش “Info” بر روی شماره تلفن بزنید و وارد این بخش شوید. وقتی وارد این بخش می شوید، ابتدا توضیحاتی در رابطه با اینکه تمام اطلاعات حساب کاربری شما به شماره جدید انتقال پیدا می کند نمایش داده می شود و پس از انتقال اطلاعات در شماره قبلی شما هیچ اطلاعاتی موجود نمی‌باشد. این توضیحات را تایید کنید و پس از آن بر روی گزینه Change Number کلیک کنید.

به محض کلیک بر روی “Change Number”، تلگرام بار دیگر برای شما پیام انتقال تمام اطلاعات از شماره فعلی به شماره جدید را نمایش می‌دهد، در این مرحله هم تایید و اوکی کنید و وارد مرحله بعد شوید.

در این مرحله، شماره تلفن جدید را وارد کنید و بر روی علامت تیک بالای صفحه کلیک کنید. پس از آن برای شماره جدید شما کد امنیتی ارسال می‌شود. کد امنیتی دریافتی را در مرحله بعد وارد کنید. پس از تایید کد امنیتی اطلاعات شما به شماره جدید منتقل می‌شود.

 

            

بسته آموزشی تلگرام تواناتک را از این لینک دریافت کنید.