Search

دسترسی آسان به تلگرام تحت وب

تواناتک: با توجه به بحث فیلترینگ تلگرام و عدم کارکرد مناسب وی‌پی‌ان‌ها و فیلترشکن‌ها، در این مقاله آموزشی مرورگرهایی را به شما معرفی می‌کنیم که در ساختار داخلی خود وی‌پی‌ان دارند و به شما امکان می‌دهند که به آسانی به نسخه تلگرام تحت وب‌ خود دسترسی داشته باشید.

مرورگر اپرا، یکی از مرورگرهایی است که در ساختار داخلی خود، وی‌پی‌ان دارد. شما از طریق این ابزار می‌توانید به آسانی به سایت‌های فیلترشده دسترسی داشته باشید. پس از نصب این مرورگر مطمئن شوید قابلیت وی‌پی‌ان آن فعال است. این مرورگر برای سیستم‌عامل‌های اندروید، ویندوز، مک، لینوکس و iOS منتشر شده است. برای دریافت آن به سایت رسمی اپرا مراجعه کنید.

ابزار FreeBrowser هم از دیگر مرورگرها برای سیستم‌عامل اندروید است که امکان دسترسی به سایت‌های فیلترشده را به شما می‌دهد. این مرورگر امکان وب‌گردی امن را برای شما فراهم می‌کند؛ چرا که با مخفی‌کردن موقعیت جغرافیایی شما از حریم خصوصی‌تان محافظت می‌کند. برای دانلود FreeBrowser به سایت رسمی آن مراجعه کنید.

مرورگر epic هم از مرورگرهای امن و مناسب برای دسترسی به سایت‌های فیلترشده در ویندوز و مک است. این مرورگر اجازه ردیابی شما را نمی‌دهد و تبلیغات را برای شما مسدود می‌کنند. برای دانلود این مرورگر به سایت رسمی آن مراجعه نمایید.

Tenta، مرورگری امن برای سیستم‌عامل اندروید است که در ساختار داخلی خود وی‌پی‌ان دارد. این مرورگر به شما امکان دسترسی به منابع مسدودشده را می‌دهد. همچنین آدرس آی‌پی شما را عوض می‌کند و اطلاعات و داده‌های مهم را برای‌تان رمزگذاری می‌کند. برای دریافت این مرورگر به این لینک مراجعه نمایید.

مرورگر سایفون هم ابزاری مناسب برای کاربران آیفون و آیپد است. کاربران از طریق این مرورگر امکان دسترسی به سایت‌های فیلترشده را خواهند داشت. برای دریافت این مرورگر به اپل‌استور مراجعه کنید.

شما در ویندوز، اندروید، مک و iOS می‌توانید از طریق مرورگر‌هایی که در این مقاله به شما معرفی کردیم به آسانی به تلگرام تحت وب خود دسترسی داشته باشید.