Search

روش‌های برطرف کردن مشکل اضافه کردن لینک تلگرام به اینستاگرام

تواناتک: تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های محبوب است و همچنین اینستاگرام هم یکی از شبکه‌های اجتماعی عکس محور محبوب در میان کاربران دنیای مجازی است. چندی پیش ایسنتاگرام خبری را مبنی بر مسدود کردن لینک‌های تلگرام در شبکه اجتماعی خود منتشر کرد.

اینستاگرام در قسمت پروفایل بخش وبسایت را قرار داده است که کاربران می‌توانند لینک صفحات شخصی خود را در این قسمت وارد کنند. بسیاری از کاربران نیز از این امکان برای لینک دادن به صفحه تلگرام خود و ارتباط هر چه راحت‌تر با دوستان خود استفاده می‌کردند. اکنون در این مطلب آموزشی نحوه گذاشتن لینک‌های تلگرام را در اینستاگرام به شما می‌گوییم به طوری که لینک تلگرام شما بلاک نشود.

روش اول، اینستاگرام آدرس اصلی سرویس تلگرام را حذف کرده و هنوز آدرس کوتاه تلگرام در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید از آن استفاده کنید. ما تلگرام تواناتک را مثال می‌زنیم در ابتدا این لینک کانال تلگرام ما در اینستاگرام بود که مسدود شد :

https://telegram.me/tavaanatech

اکنون آدرس کوتاه لینک تلگرام تواناتک این است:

http://Tlgrm.me/tavaanatech

تنها کافیست نام کاربری پروفایل خود را جایگزین نام کاربری تواناتک در آدرس دوم کنید و این آدرس را در پروفایل ایسنتاگرام خود قرار دهید.

روش دوم، کوتاه کردن لینک تلگرام است. شما می‌توانید از کوتاه‌کننده لینک گوگل goo.gl و یا بیتلی bit.ly‌ استفاده کنید و آدرس پروفایل خود را با قرار دادن در این سرویس‌ها به صورت آدرس جدید و کوتاه شده دریافت کرده و در صفحه پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید.

روش اول قطعا پس از گذشت زمان توسط اینستاگرام مسدود خواهد شد ولی روش دوم، روش کارآمدتری است چرا که سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک زیاد هستند و شما می‌توانید از سرویس‌های متنوعی برای کوتاه کردن لینک تلگرام خود استفاده کنید.

تواناتک را در تلگرام دنبال کنید و به مطالب آموزشی ما و اخبار دنیای تکنولوژی بدون فیلتر دسترسی داشته باشید.