Search

تغییرات در نسخه جدید اپلکیشن پیام‌رسان تلگرام

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام یکی از پیام‌رسان‌های محبوب در میان کاربران دنیای مجازی است. کاربران با استفاده از تلگرام امکان ارسال پیام و محتوا و همچنین عضویت در گروه‌ها و کانال‌های متفاوت را دارند.

تلگرام، اپلیکیشن خود را به‌روزرسانی کرد و نسخه ۳.۸ را منتشر کرد. در نسخه جدید اپلیکیشن تلگرام تغییرات جدید و کاربردی اعمال شده است. تغییرات نسخه جدید به شرح زیر است:

با انجام این به‌روزرسانی کاربران می‌توانند به‌سادگی در تلگرام خود تصاویر و ویدیوها را در گفتگوها و چت‌های تلگرام به اشتراک بگذارند، آن هم تنها با درج یک کامنت، یا آن‌ها را به اپلیکیشن‌های دیگر ارسال کنند.

در این نسخه به تلگرام یک پلیر جدید اضافه شده است، که به شما این امکان را می‌دهد تا ویدیوها را درون تلگرام مشاهده کنید. امکان مشاهده ویدیوها از یوتیوب و دیگر سرویس‌های مشابه را هم درون اپلیکیشن تلگرام خواهید داشت.

برای پیش‌نمایش و بزرگ‌ کردن روبات‌ها و تصاویر GIF، کافی است که انگشت خود را بر روی آنها نگه‌ دارید و تا تصویر بزرگ شود و پیش‌نمایش اجرا شود.

با اشاره و نگه داشتن انگشت بر روی یک استیکر می‌توانید پک آن را مشاهده کنید و در لحظه پیش‌نمایش استیکرها می‌توانید آنها را ارسال کنید.

در بخش طراحی هم در این نسخه تغییراتی را می‌بینیم، محیط کاربری و صفحه چت هم دچار تغییراتی شدند.

با این به‌روزرسانی نسخه ۲ پلتفرم روبات‌ها هم منتشر شد و شما در این نسخه شاهد روبات‌های جدید هستید. روبات‌های درون خطی می‌توانند هر محتوایی را به اشتراک بگذارند و همچنین روبات‌ها می‌توانند موقعیت شما شناسایی کنند و به شما رستوران، سینما و …. در نزدیکی شما را به شما پیشنهاد کنند. روبات‌ها در این نسخه می‌توانند پیام‌های در حال ارسال را ویرایش کنند.

شما می‌توانید آخرین نسخه تلگرام را برای دستگاه هوشمند خود از مارکت‌های رسمی دریافت نمایید.