معرفی وی‌پی‌ان Bestline در بشکن

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم یکی از وی‌پی‌ان‌های جدید بشکن به‌نام Bestline Vpn را به شما معرفی کنیم.

وی‌پی‌ان Bestline، وی‌پی‌ان امن و مناسبی برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع فیلتر شده است. شما از طریق این وی‌پی‌ان می‌توانید به صورت امن به اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فیلتر شده بدون محدودیت دسترسی داشته باشید، چرا که این وی‌پی‌ان کلیه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس ای‌پی شما را در شبکه پنهان نگه می‌دارد. در حقیقت به حفظ حریم خصوصی شما در دنیای مجازی کمک می‌کند.

شما برای استفاده از این وی‌پی‌ان هیچ‌گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارید، و می‌توانید به صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت از این وی‌پی‌ان استفاده نمایید.

وی‌پی‌ان Bestline دارای سرورهایی در کشورهای مختلف (India, Australia, Bulgaria, Netherlands, USA, Japan, Singapore, Canada, France, Germany, UK, etc) می‌باشد، که شما امکان انتخاب سرور کشور مورد نظر خود را دارید. این وی‌پی‌ان همچنین این قابلیت را دارد که پرسرعت‌ترین سرور را به صورت اتوماتیک برای شما انتخاب کند.

شما برای استفاده از این ابزار نیاز به هیچ‌گونه ثبت‌نام و وارد کردن مشخصات خود را ندارید.

یوگا وی‌پی‌ان از سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید (۴.۱ و بالاتر) پشتیبانی می‌کند.
استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است، کافی است در گام نخست، از طریق مارکت‌های رسمی (گوگل‌پلی، iOS) این وی‌پی‌ان را دانلود کنید.

پس از اجرای برنامه از طریق منوی اپلیکیشن امکان انتخاب سرور کشور مورد نظر را دارید، در غیر این صورت وی‌پی‌ان به صورت خودکار به سریع‌ترین سرور متصل می‌شود. پس از آن کافی است گزینه Tap to Connect را برای برقراری بزنید، و اندکی منتظر بمانید، پس از مدت کوتاه ارتباط شما با سرور مورد نظر برقرار می‌شود و شما می‌توانید به کلیه منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید. برای قطع ارتباط هم کافی است گزینه Tap to Disconnect را انتخاب نمایید.

 

در آخر توصیه می‌کنیم اگر به‌دنبال وی‌پی‌ان امن و رایگان در اندروید و iOS هستید، Bestline VPN را از دست ندهید.