معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان «Betternet» در بشکن

تواناتک: یکی از خدماتی که تواناتک به همراهان ارائه می‌دهد، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید. راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.

در این مقاله آموزشی، وی‌پی‌ان Betternet را برای عبور از فیلترینگ در اندروید، iOS، ویندوز و Mac OS به شما معرفی می‌کنیم.

Betternet، یک وی‌پی‌ان امن و رایگان است که به شما امکان عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع فیلترشده را می‌دهد. شما با این وی‌پی‌ان می‌توانید به سادگی و آزادانه وب‌گردی کنید و از اپلیکیشن‌هایی که دسترسی به آنها مسدود است، استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان امنیت مناسبی دارد؛ چرا که ترافیک مصرفی شما را کاملا رمزگذاری و آدرس واقعی شما را عوض می‌کند. در حقیقت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

به جز امنیت، از دیگر قابلیت‌های خوب وی‌پی‌ان Betternet می‌توان به رایگان بودن آن اشاره کرد. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی، از این ابزار برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید. بنا به ادعای شرکت منتشرکننده این وی‌پی‌ان، با وجود رایگان بودن آن، هیچ‌گونه تبلیغاتی برای شما نمایش داده نمی‌شود.

برای استفاده از این وی‌پی‌ان نیاز به ثبت‌نام و واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید؛ می‌توانید به سادگی از این وی‌پی‌ان پرسرعت استفاده کنید. فقط کافی است این وی‌پی‌ان را از منابع رسمی و معتبر دانلود کنید. پس از اجرا نیز، از منوی Select Virtual Location در صفحه اصلی، محل مورد نظر خود را انتخاب و روی Connect کلیک کنید. پس از پایان استفاده از این ابزار هم می‌توانید به سادگی روی Disconnect کلیک و وی‌پی‌ان را قطع کنید.

 

شما در هر پلتفرمی می‌توانید از وی‌پی‌ان Betternet برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید.