Free VPN Private ; عبور از سد فیلترینگ در اندروید

تواناتک: Free VPN Private ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Free VPN Private یک ابزار امن و رایگان برای عبور از سد فیلترینگ در سیستم عامل اندروید است. شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید.

این ابزار بسیار امن است؛ تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید به صورت مخفی وب‌گردی کنید. همچنین

Free VPN Private هنگام اتصال به شبکه‌های وای‌فای عمومی از اتصالات شما محافظت می‌کند. 

این وی‌پی‌ان سرورهای زیادی در کشورهای مختلف دارد و شما می‌توانید به سادگی به هر یک از آن‌ها که می‌خواهید متصل شوید. 

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن برای اندروید ۴.۱ به بالا طراحی شده است.

برای استفاده از Free VPN Private کافی است در گوگل‌پلی آن را دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم Free VPN Private را امتحان کنید.