معرفی افزونه جدید FastStunnel VPN برای رفع فیلترینگ در بشکن

تواناتک: حتما همه شما با بشکن آشنایی دارید. بشکن به شما فیلترشکن‌های رایگان و امن را معرفی می‌کند و در خصوص آنها به شما اطلاع‌رسانی می‌کند.  بشکن به صورت مدام لینک دانلود نسخه‌های جدید را برای شما ارسال و در کانال تلگرام خود قرار می‌دهد. ما تصمیم گرفتیم افزونه کاربردی و امنی را در بشکن به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید فیلترینگ را دور بزنید.

افزونه FastStunnel VPN، افزونه‌ای برای عبور از فیلترینگ در مرورگر کروم است. این افزونه می‌تواند آدرس آی‌پی شما را تغییر دهد، و همچنین ترافیک مصرفی مرورگر کروم را برای شما رمزگذاری می‌کند. از دیگر قابلیت‌های خوب این افزونه، نداشتن محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده از آن است. این افزونه به شما کمک می‌کند به سایت‌های فیلترشده دسترسی پیدا کنید.

در گام نخست به این لینک مراجعه کنید و افزونه را دانلود و نصب کنید.

بر روی گزینه Add to Chrome کلیک کنید و سپس Add to Extension را انتخاب کنید.

حال برای شما صفحه زیر باز می‌شود و در تب ریجستر، یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید، و اکانت بسازید.

پس از ایجاد اکانت، شما یک ایمیل تایید با عنوان Active Account دریافت می‌کنید، روی لینک درون ایمیل کلیک کنید. حال می‌توانید وارد اکانت خود شوید.

حال در تب Login، یوزنیم و پسورد خود را وارد کنید.

اکنون وارد این صفحه می‌شوید.

بر روی علامت افزونه کلیک کنید. running mode  را روی always تنظیم کنید، در این صورت افزونه همیشه فعال خواهد بود، و به شما امکان دسترسی سایت‌های فیلترشده را می‌دهد. البته شما می‌توانید مشخص کنید این افزونه برای چه سایت‌هایی فعال باشد، برای وارد کردن لیست سایت‌ها کافی است وارد قسمت Add Domain to Personal شوید و در صفحه زیر سایت‌های مورد نظر خود را وارد کنید.

شما می‌توانید محل سرور هم مشخص کنید کافی است در بخش Location، محل سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید یا بر روی اتوماتیک تنظیم کنید، که خود برنامه به صورت خودکار برای شما سرور مناسب را انتخاب می‌کند. 

این افزونه در لیست فیلترشکن‌های بشکن به‌تازگی اضافه شده است. کافی است شما یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org ارسال کنید و فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید.