معرفی وی‌پی‌ان HI در بشکن

تواناتک: Hi، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل اندروید است.

این ابزار امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. همچنین هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این ابزار استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشورهایی مثل آلمان، آمریکا، هلند، انگلستان و کانادا متصل شوید. برای اتصال به سرورهای بیش‌تر و پرسرعت‌تر نیز می‌توانید نسخه پولی این ابزار را خریداری کنید.

برای استفاده از Hi وی‌پی‌ان، نیازی به ثبت نام و ساختن حساب کاربری ندارید و می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، از طریق بخش Change Server در تب Free، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Tap to Connect را بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است گزینه Discounnect را لمس کنید.

اگر از کاربران اندروید و ساکن ایران هستید استفاده از این ابزار را به شما توصیه می‌کنیم؛ چرا که با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد و کمک می‌کند به راحتی از سد فیلترینگ عبور کنید.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس    beshkan@tavaana.org آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ در کانال تلگرام بشکن عضو شوید تا لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها برای‌تان ارسال شود.