وی‌پی‌ان مناسب و رایگان Lizard VPN

Tavaana Tech

تواناتک: Lizard VPN یک وی‌پی‌ان مناسب و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این ابزار را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم. 

این وی‌پی‌ان یکی از ابزارهای مناسب، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است.

با استفاده از این ابزار می‌توانید به سرور کشورهای مختلف از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان متصل شوید. پس از اتصال، آدرس آی‌پی جدیدی برای شما ساخته می‌شود و آدرس آی‌پی واقعی‌تان نمایش داده نمی‌شود. در توضیحات این وی‌پی‌ان اشاره‌ای به استفاده از سیستم رمزگذاری در آن نشده است. پس اگر در اینترنت فعالیت‌های خاص انجام می‌دهید استفاده از این ابزار را توصیه نمی‌کنیم. این ابزار فقط آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد.

استفاده از این ابزار هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و می‌توانید به صورت نامحدود و رایگان از آن استفاده کنید. همچنین نیازی نیست سیستم شما روت شده باشد و در اندروید ۵ و بالاتر می‌توانید از این ابزار بهره ببرید.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

لازم نیست ثبت نام و اطلاعات شخصی‌تان را وارد کنید. در گام نخست Lizard VPN را از گوگل‌پلی دانلود و اجرا کنید. سپس در صفحه اصلی اپلیکیشن با انتخاب گزینه Select country سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم Disconnect را لمس کنید.

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان مناسب، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم Lizard VPN را امتحان کنید.

این وی‌پی‌ان به درخواست کاربران بشکن بررسی شده است. شما هم اگر می‌خواهید ابزار مورد نظر خود را برای ما به نشانی tech@tavaana.org بفرستید تا برای شما بررسی کنیم. اگر گزینه مناسبی باشد قطعا آن را در بشکن معرفی خواهیم کرد.