معرفی فیلترشکن امن و رایگان Nice VPN در بشکن

تواناتک: Nice VPN یک وی‌پی‌ان امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را برای شما بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

این وی‌پی‌ان یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است.

Nice VPN امنیت مناسبی دارد؛ چراکه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند. با استفاده از این ابزار امکان اتصال به سرور کشورهای مختلف را دارید. پس از اتصال، آدرس آی‌پی جدیدی برای شما ساخته می‌شود و آدرس آی‌پی واقعی‌تان نمایش داده نمی‌شود.

استفاده از این ابزار هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و شما می‌توانید به صورت نامحدود و رایگان از آن برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید. برای استفاده از این وی‌پی‌ان نیازی نیست سیستم شما روت شده باشد؛ در اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر می‌توانید از آن استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi می‌توانید به سرورهای آن در کشورهای مختلف متصل شوید.

برای استفاده از Nice VPN به هیچ عنوان نیازی به ثبت‌نام و واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید.

یکی از ویژگی‌های بارز این وی‌پی‌ان، سرعت آن است، این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسب و بالایی دارد.

در گام نخست آن را از گوگل‌پلی دانلود و اجرا کنید. اکنون سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد کافی است گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور مورد نظر متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.