Noyon VPN؛ وی‌پی‌ان امن و رایگان

تواناتک: Noyon VPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله به قابلیت‌های این وی‌پی‌ان و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم. (این ابزار به درخواست کاربران معرفی و بررسی شده است)

طبق ادعای شرکت سازنده‌، Noyon VPN امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. 

این اپلیکیشن که با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگاری دارد، کاملا رایگان است و شما بدون محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از آن استفاده کنید و آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید. این ابزار برای اندروید ۵ به بالا طراحی شده است. 

برای استفاده از این وی‌پی‌ان به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید. کافی است به گوگل‌پلی بروید و آن را دانلود و سپس اجرا کنید. روی Tap to Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم Tap to Disconnect را لمس کنید.

شما همچنین می‌توانید از لیست سرورها، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. این ابزار دارای سرورهایی در کانادا، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه و... است.

اگر کاربر اندروید هستید و به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا می‌گردید، Noyon VPN را امتحان کنید.