ابزاری مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ: OpenVPN

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید. در این مقاله آموزشی می‌خواهیم به شما نحوه استفاده از ابزاری مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ را آموزش دهیم. 

اپلیکیشن OpenVPN، اپلیکیشنی مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید امن و با سرعت بالا بدون محدودیت وب‌گردی کنید. شما برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به سرور دارید، در ادامه مطلب نحوه پیدا کردن سرورهای رایگان برای این اپلیکیشن را به شما آموزش می‌دهیم.

برای استفاده از اپلیکیشن اوپن‌ وی‌پی‌ان، ابتدا از طریق مارکتهای رسمی (گوگل‌پلی، اپل‌استور) این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید. اکنون برای استفاده از این اپلیکیشن برای عبور از فیلترینگ ابتدا باید مشخصات سرور را وارد نمایید، سپس به سرور مورد نظر کانکت شوید و از دنیای بدون فیلتر لذت ببرید.

برای دسترسی به سرورهای رایگان اپلیکیشن OpenVPN می‌توانید به سایت vpngate مراجعه نمایید. یا می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌هایی که در این مطلب به شما معرفی می‌کنیم به سرورهای رایگان این اپلیکیشن دسترسی پیدا کنید.

اپلیکیشن‌هایی که برای دریافت سرورهای OpenVPN می‌توانید از آنها استفاده کنید به شرح زیر است:   

اندروید

Open VPN Shield

OVPN Finder

VPN Gate List

EasyOvpn

OvpnSpider

Totally Free VPN

OpenVPN Plugin

iOS

OVPN Finder

VPN Gate Viewer

OvpnSpider

این اپلیکیشن‌ها را نصب و اجرا کنید، هر کدام سرورهایی را به شما معرفی می‌کنند، که باید اطلاعات آنها را در اپلیکیشن  OpenVPN وارد کنید و برای اتصال کانکت را بزنید.

در اینجا ما به شما نحوه استفاده دو اپلیکیشن را برای دریافت سرور برای اپلیکیشن OpenVPN به شما آموزش می‌دهیم:

اپلیکیشن OVPN Finder  

ابتدا اپلیکیشن را نصب و اجرا کنید. پس از اجرای آن، در لیست سرور مورد نظر را انتخاب کنید، پس از آن گزینه Export to OpenVPN را انتخاب کنید.

اکنون در اپلیکیشن OpenVPN گزینه Accept را انتخاب کنید، و پس از آن گزینه Connect را انتخاب کنید تا به سرور مورد نظر متصل شوید.

 

اپلیکیشن  OvpnSpider

ابتدا اپلیکیشن را نصب و اجرا کنید. پس از اجرای آن، در بالا ابتدا کشور مورد نظر و پس از آن در لیست سرور مورد نظر را انتخاب کنید.

 

در اندروید، در اپلیکیشن OpenVPN گزینه Accept را انتخاب کنید، و پس از آن گزینه Connect را انتخاب کنید تا به سرور مورد نظر متصل شوید.

 

در iOS، پس از انتخاب سرور، در گام بعدی اپلیکیشن OpenVPN را انتخاب کنید. در پنجره بعدی در اپلیکیشن OpenVPN سرور مورد نظر را می‌بینید، گزینه مثبت را انتخاب کنید و پس از آن گزینه مقابل Disconnect را فعال کنید.

 به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت سرور برای اپلیکیشن OpenVPN، از اپلیکیشن‌های بالا استفاده نمایید.