عبور از فیلترینگ در اندروید با Phoenix VPN

تواناتک: Phoenix VPN یک ابزار امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله به قابلیت‌های آن و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم. [این وی‌پی‌ان به درخواست کاربران بررسی شده است]

Phoenix VPN علاوه بر رابط کاربری بسیار ساده‌ای که دارد، از قابلیت‌های خوبی بهره‌مند است که می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای اندرویدی‌ها باشد. از جمله:

  • امنیت بالا: دستگاه شما را به سرور کشورهایی چون کانادا، آمریکا، آلمان، استرالیا، هلند و فرانسه متصل می‌کند و آدرس آی‌پی‌ شما را تغییر می‌دهد و برایتان یک آدرس آی‌پی جعلی می‌سازد. در توضیحات این اپلیکیشن نوشته شده است که از سیستم‌رمزگذاری روی ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند. 
  • بدون محدودیت: هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و می‌توانید به صورت نامحدود و بدون نیاز به پرداخت پول از آن استفاده کنید.
  • بدون نیاز به ثبت‌نام: برای استفاده از آن نیازی به ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات فردی ندارید.
  • آسان و سریع: استفاده از آن بسیار آسان است و سرعت بسیار بالایی هم دارد. با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. 

در گام نخست این وی‌پی‌ان را از گوگل‌پلی دانلود کنید. پس از اجرا، از طریق منو، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و با انتخاب Connect به آن متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید. 

در قسمت App Setting می‌توانید لیست اپهایی را ببینید که این وی‌پی‌ان دسترسی به آن‌ها را آزاد می‌کند. همچنین در قسمت Network Setting می‌توانید پروتکل شبکه را مشخص کنید.

اگر دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، Phoenix VPN را امتحان کنید.