معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان ProtonVPN در بشکن

تواناتک: ProtonVPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

وی‌پی‌ان Proton یک ابزار امن و رایگان برای عبور از سد فیلترینگ در سیستم عامل اندروید است.

شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی، آزادانه به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید. در حقیقت با استفاده از این ابزار می‌توانید به کلیه اپلیکیشن‌هایی که مسدود هستند دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن به منظور دسترسی آزاد روزنامه‌نگاران، فعالین و همه کاربرانی که در دسترسی به اینترنت آزاد محدودیت دارند، طراحی شده است.

ProtonVPN بسیار امن است. این ابزار کلیه ترافیک مصرفی کاربران را رمزگذاری می‌کند و همچنین آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت ProtonVPN از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. 

وقتی این وی‌پی‌ان فعال است می‌توانید به صورت امن وب‌گردی کنید، چرا که شما را ناشناس نگه‌ می‌دارد و شخص و یا سازمانی امکان دنبال کردن فعالیت‌های شما را نخواهد داشت. 

این وی‌پی‌ان در کشور مختلف سرور دارد و شما می‌توانید به سرور کشور مورد نظرتان به سادگی متصل شوید. همچنین این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز دارید. برای ثبت‌نام خود به این لینک مراجعه کنید. 

برای استفاده از این ابزار در گام نخست به این لینک مراجعه کنید و حساب کاربری خود را وارد کنید. 

برای استفاده از این ابزار کافی است به گوگل‌پلی مراجعه کنید و این وی‌پی‌ان را دانلود و اجرا کنید. پس از آن در تب Countries سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد کافی است گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم ProtonVPN را امتحان کنید.