Shuttle VPN؛ ویژه اندروید

تواناتک: Shuttle VPN، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل اندروید است.

این ابزار امنیت بالایی دارد و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند؛ چرا که تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد.

شما بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از این ابزار برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به کلیه اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فیلترشده استفاده کنید.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و امکان می‌دهد به سرورهای زیادی در کشورهای مختلف متصل شوید. 

برای استفاده از این وی‌پی‌ان، نیازی به ثبت نام یا ساختن حساب کاربری با اطلاعات شخصی و واردکردن مشخصات کردیت‌کارت خود ندارید و می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید، گزینه Connect را بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است گزینه Tap to Stop را لمس کنید. 

استفاده از این ابزار را به کاربران اندرویدی توصیه می‌کنیم؛ چرا که با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ در کانال تلگرام بشکن عضو شوید تا لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها برای‌تان ارسال شود.