معرفی Tap VPN در بشکن

تواناتک: Tap VPN ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

Tap VPN یک ابزار مناسب و امن برای عبور از سد فیلترینگ در سیستم عامل اندروید است. در حقیقت با استفاده از این ابزار می‌توانید به کلیه اپلیکیشن‌هایی که مسدود هستند دسترسی داشته باشید.

شما در ماه امکان استفاده رایگان ۶ گیگابایت ترافیک را با این وی‌پی‌ان دارید و برای استفاده بیشتر باید هزینه آن را پرداخت نمایید. 

طبق ادعای شرکت سازنده Tap VPN، این ابزار امن است و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. در حقیقت شما با استفاده از این ابزار امکان انتخاب سرور کشور مورد نظر خود را دارید. پس آدرس آی‌پی شما را این ابزار عوض می‌کند و از نمایش آدرس آی‌پی واقعی شما جلوگیری می‌کند. 

این وی‌پی‌ان در کشور مختلف سرور دارد و شما می‌توانید به سرور کشور مورد نظرتان به سادگی متصل شوید. برخی از سرورهای این ابزار رایگان و برخی پولی است. همچنین این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید.

برای استفاده از این ابزار کافی است به گوگل‌پلی مراجعه کنید و این وی‌پی‌ان را دانلود و اجرا کنید. پس از آن سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد کافی است گزینه Connect را فعال کنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است این گزینه را غیرفعال کنید. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم Tap VPN را امتحان کنید.