معرفی وی‌پی‌ان جدید Vpn Free Unblocker در بشکن

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم یکی از فیلترشکن‌های جدید بشکن به‌نام Vpn Free Unblocker را به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن Vpn Free Unblocker، اپلیکیشن مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ در سیستم‌عامل اندروید است. 

شما با اپلیکیشن Vpn Free Unblocker، می‌توانید از سد فیلترینگ رد شوید و امکان دسترسی به کلیه سایت‌های فیلترشده چون فیس‌بوک و یوتیوب را داشته باشید.

وی‌پی‌ان Vpn Free Unblocker سرعت بسیار مناسبی دارد.  این وی‌پی‌ان از اتصالات شما محافظت می‌کند و از شما در مقابل نفوذ هکرها محافظت می‌کند. در حقیقت زمانی که از شبکه‌ وای‌فای عمومی استفاده می‌کنید، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و امنیت شما را حفظ می‌کند.

این وی‌پی‌ان ضمن اینکه سرعت مناسبی دارد، آدرس آی‌پی شما هم در شبکه پنهان می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این وی‌پی‌ان  به صورت امن و با سرعت مناسب وب‌گردی کنید.

استفاده از این اپلیکیشن کاملا رایگان است و این وی‌پی‌ان هیچ‌گونه محدودیت حجمی (ترافیک مصرفی) و زمانی ندارد، شما در هر زمان و مکان می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده نمایید. برای استفاده از این وی‌پی‌ان نیاز به ساختن حساب کاربری و وارد کردن مشخصات فردی خود ندارید. 

این وی‌پی‌ان سرورهایی را در کشورهای مختلف دارد که شما پیش از نصب می‌توانید سرور کشور مورد نظر خود را مشخص کنید. 

کار کردن با این اپلیکیشن بسیار بسیار ساده است. در گام نخست این اپلیکیشن را می‌توانید از گوگل‌پلی و یا کانال تلگرام بشکن دانلود و سپس نصب نمایید.

پس از اجرای اپلیکیشن در نوار پایین سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و حالا گزینه Connect را برای اتصال انتخاب کنید. پس از اینکه اتصال شما با موفقیت انجام شد، شما می‌توانید از دنیای بدون فیلتر لذت ببرید. 

این وی‌پی‌ان گزینه مناسبی برای کاربران اندرویدی است. به آسانی می‌توانید به با اینترنت موبایل و وای‌فای از این وی‌پی‌ان استفاده نمایید.

در سایت رسمی این وی‌پی‌ان به تولید نسخه آن اشاره شده است. کاربران آیفون و آیپد به زودی منتظر این نسخه باشید.