معرفی VPN 360 رایگان در بشکن

تواناتک: وی‌پی‌ان 360، ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده است.

وی‌پی‌ان ۳۶۰ ابزاری رایگان و پرسرعت است که کمک می‌کند در اندروید و iOS از سد فیلترینگ عبور کنید. این وی‌پی‌ان دو نسخه رایگان و پولی دارد. شما می‌توانید از نسخه رایگان آن بدون محدودیت زمانی و حجمی استفاده کنید.

وی‌پی‌ان ۳۶۰ به شما امکان وب‌گردی به صورت ناشناس می‌دهد و آدرس آی.پی شما را مخفی نگه می‌دارد. این وی‌پی‌ان به هیچ عنوان به آی.اس.پی‌ها و ارگان‌های دولتی اجازه نمی‌دهد فعالیت‌های شما را ردیابی کنند. همچنین این ابزار از اتصال وای‌فای شما، مخصوصا وقتی از اینترنت وای‌فای عمومی استفاده می‌کنید، محافظت می‌کند.

هنگام استفاده از این ابزار می‌توانید به سرور کشورهای مختلف متصل شوید. پس از آن با توجه به سروری که انتخاب کرده‌اید یک آدرس آی.پی برای شما ساخته می‌شود و آدرس آی.پی واقعی شما نمایش داده نمی‌شود.

نکته جالب توجه درباره امنیت این وی‌پی‌ان این است که شرکت منتشرکننده هیچ اشاره‌ای به رمزگذاری ترافیک مصرفی شما نکرده است. پس در صورتی که در فضای مجازی فعالیت‌های خاصی انجام می‌دهید و لازم است امنیت‌تان را حفظ کنید، استفاده از این وی‌پی‌ان را به شما توصیه نمی‌کنیم.

استفاده از این ابزار بسیار ساده است. کافی است با مراجعه به مارکت‌های رسمی (iOS و گوگل‌پلی) آن را دانلود و اجرا کنید. پس از آن کافی است سرور یکی از کشورهایی که در نسخه رایگان در اختیار شما قرار گرفته است، را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید. پس از مدت کوتاهی به سرور مورد نظر متصل می‌شوید و می‌توانید آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.