عبور از فیلترینگ در اندروید با 365 VPN

تواناتک: 365 VPN یک وی‌پی‌ان امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

این وی‌پی‌ان یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است.

با استفاده از این ابزار می‌توانید به سرور کشورهای مختلف از جمله کانادا، هند، آمستردام، ژاپن، سنگلپور، فرانسه و آلمان متصل شوید. پس از اتصال، آدرس آی‌پی جدیدی برای شما ساخته می‌شود و آدرس آی‌پی واقعی‌تان نمایش داده نمی‌شود. این وی‌پی‌ان همچنین از سیستم رمزگذاری برای رمزگذاری ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. 

استفاده از این ابزار هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و شما می‌توانید به صورت نامحدود و رایگان از آن برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید. 

برای استفاده از 365 VPN نیازی نیست سیستم شما روت شده باشد و در اندروید ۴.۰۳ و بالاتر می‌توانید از آن استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

برای استفاده از 365 VPN به هیچ عنوان نیازی به ثبت‌نام و واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید.

در گام نخست آن را از گوگل‌پلی دانلود و اجرا کنید. سپس در صفحه اصلی اپلیکیشن با انتخاب گزینه Switch Region سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. البته با انتخاب گزینه Auto Select این انتخاب را به اپلیکیشن می‌دهید که برای شما سریع‌ترین سرور موجود را انتخاب کند. بعد کافی است گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور مورد نظر متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

شما همچنین در بخش Proxy Filter می‌توانید مشخص کنید برای دسترسی آزاد به کدام اپلیکیشن‌ها به استفاده از این وی‌پی‌ان نیاز دارید. می‌توانید اپلیکیشن‌هایی که فقط در کشور شما مسدود است را انتخاب کنید یا با انتخاب گزینه all apps برای دسترسی به همه اپلیکیشن‌های روی دستگاه‌تان از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم 365 VPN را امتحان کنید.