VPN Magic؛ عبور رایگان از سد فیلترینگ در اندروید

تواناتک: VPN Magic ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های آن را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

با استفاده از VPN Magic در سیستم عامل اندروید می‌توانید آزادانه به منابع و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید.

اما آیا این ابزار امن است؟

سازنده این ابزار در گوگل‌پلی توضیح داده است که این وی‌پی‌ان از حریم خصوصی کاربران محافظت می‌کند و شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت مخفی وب‌گردی کنید. در حقیقت امکان اتصال شما را به سرور کشورهای مختلف فراهم می‌کند. پس آدرس آی‌پی واقعی شما را مخفی نگه می‌دارد. این ابزار همچنین از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند. 

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ چون این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده است.

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن اتصال هم گزینه Disconnect را لمس کنید. در قسمت Server Location نیز می‌توانید سرور کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.