معرفی VeePee VPN در بشکن

تواناتک: VeePee VPN ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ در iOS است. در این مقاله به معرفی این ابزار و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان VeePee ابزار امن و مناسبی برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های فیلترشده است. این اپلیکیشن هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و کاربران iOS می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌هایی که این وی‌پی‌ان را از دیگر نمونه‌ها متمایز می‌کند، امنیت بالای آن است. چون ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری و آدرس آی‌پی‌ واقعی شما را عوض می‌کند. در حقیقت با این کار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

این ابزار کاملا رایگان است اما مانند دیگر ابزارهای رایگان، تبلیغات را نمایش نمی‌دهد.

استفاده از VeePee بسیار آسان است. این اپ همچنین عملکرد بسیار خوبی دارد؛ چون به صورت خودکار سرور مناسب با سرعت بالا را برای شما انتخاب می‌کند.

برای استفاده از این وی‌پی‌ان نیازی به واردکردن مشخصات فردی مانند شماره کارت اعتباری و ساختن حساب کاربری ندارید. کافی است آن را از اپل‌استور دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، بالای عبارت Veepee is off تب کنید و منتظر بمانید به پرسرعت‌ترین سرور متصل شوید. سپس اگر عبارت Veepee is on را دیدید بدانید با موفقیت به پرسرعت‌ترین سرور وصل شده‌اید و می‌توانید بدون محدودیت به منابع آزاد دسترسی داشته‌ باشید. برای قطع‌کردن این وی‌پی‌ان هم کافی است بالای عبارت Veepee is on تب کنید.

 

اگر از آیفون و آیپد استفاده می‌کنید و دنبال وی‌پی‌ان رایگان و امن هستید حتما از VeePee VPN استفاده کنید. 

یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس  beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.